Karadeniz - Batum Turu

Saat: .......... (örnek saat) da Büşra turizm önünde buluşma Kayseri’den hareket
1. Gün: Maçka – Trabzon – Sürmene – Of – Uzun Göl – Rize - Pazar Maçka’ya varış.
Altındere Milli Parkına geçiş ve Sümela Manastırına gidiş (NOT: Manastır tadilatta olduğu için
çıkış yok açık olursa çıkılacaktır.) Uygun bir yerde Cuma Namazı kılıp, Maçka, Trabzon istikametinden Sürmene’ye geçiyoruz. Bıçak alışverişi için mola verip Of’a doğru devam ediyoruz, Of’da Çay Fabrikasında çay içme ve alışveriş, Uzun Göl’de serbest zaman, Akşamüstü Rize veya ilçedeki Otele varış Akşam Yemeği, Konaklama.
2. Gün: Rize – Artvin – Gürcistan – Batum – Eski ve Yeni Batum – Ali ve Nino
Otel’de Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrasında Sarp Sınır kapısına hareket, Sınır kapısından Batum’a geçiş.(Pasaportu olan pasaport ile yoksa Yeni Kimlik ile geçiş. Eski yıpranmış kabul görmez.) Rehber eşliğinde Batum’un Piazza Meydanı, Piazza Saat Kulesi, Media Heykeli, Ali ve Nino, Tiyatro Binası, Batum Limanı, Batum Bulvarı, Türk sokağında Öğle Yemeği, Akşamüstü tekrar Batum’dan Sarp Sınır kapısına geliyoruz. Aracımıza bindikten sonra Hopa istikametinden Ardeşen veya Çamlıhemşin’deki Otele yerleşme, Akşam Yemeği ve tolun, horan eğlencesi.
3. Gün: Şen Yuva Tarihi Kemer Köprüsü – Zil Kale – Ayder Yaylası – Çay Bahçeleri (Pazar)
Otel’de Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrasında Ayder yaylasına hareket. Ayderin sonuna kadar araç ile çıkış Gelin Tülü Şelalesi ve Ayder’de serbest zaman Çamlıhemşin’den 6. Roma döneminden kalma doğanın içinde saklı kalmış Zil Kaleye çıkıyoruz. Fırtına Vadisi üzerinde tarihi Şenyuva Kemer Köprüsünde serbest zaman, Fırtına Vadisini takip ederek Sahil Yoluna ordanda Rize Merkeze gelerek Çay Bahçesinde serbest zaman, ordan Trabzon Maçkaya geçiyoruz. Trabzon Ekmeğimizi alıyoruz, sonra Zigana’da Akşam Yemeği ve meşhur sütlaçların tadına bakıp turumuzu bitiriyoruz ve Kayseri’ye dönüyoruz.  

Fiyata Dâhil Hizmetler :

1.) Klimalı Lüx Araçlarda Ulaşım (Otobüs içi ikramlarımız)
2.) 1 Gece Otel konaklaması
3.) 2 Sabah Kahvaltısı
4.) Akşam Yemeği
5.) Rehberlik Hizmeti
6.) Sigorta
7.) Milli Park Giriş Ücretleri 
8.) Batum transferi
9.) Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Fiyata Dahil Olmayan:

1.) Öğle Yemekleri
2.)Yemeklerde alınan ekstralar
3.) Müze ve Ören yeri girişleri
4.) Son Akşam Yemeği


Resimler